“22 400 Restauracja” otwarcie już 22 lutego w Zamościu !

1
2765

Miasto Zamość i Stowarzyszenie Nowa Szansa działające w Zamościu od 2006 roku w celu zmniejszenia zjawiska wykluczenia społecznego wśród mieszkańców miasta Zamość, stworzyło Spółdzielnię Socjalną „Przepis na sukces” w Zamościu, skupiającą lokalną społeczność. Spółdzielnia „Przepis na sukces” powstała, aby dać zatrudnienie osobom, które wykazały się chęcią zmiany swojej sytuacji życiowej. Od listopada ubiegłego roku osoby te szkoliły się i świadczyły usługi cateringowe.

Spółdzielnią zarządza Zarząd, w składzie: Prezes Zarządu- Krzysztof Sokołowski, Zastępca Prezesa- Agnieszka Nowak oraz członek Zarządu- Barbara Gajos. Okazało się, że jest o wiele większe zapotrzebowanie wśród społeczności Zamościa i więcej zamówień niż może zrealizować Spółdzielnia „Przepis na sukces” dlatego powstał pomysł utworzenia w Zamościu nowej restauracji.

Nowy lokal będzie miał nazwę „22 400 Restauracja” i powstanie przy ulicy Żeromskiego 8 w Zamościu. Otwarcie restauracji już 22 lutego o godzinie 12:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy” mówi Barbara Gajos członek zarządu Spółdzielni. „W „22 400 Restauracja” podawana będzie kuchnia polska, dania mączne, także wegetariańskie, dla przykładu będą to kolorowe naleśniki czy pierogi z naturalnymi barwnikami, czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, w sezonie czas pracy będzie wydłużony” dodaje Barbara Gajos.

Menu będzie dostępne na Facebooku restauracji, zapraszamy do śledzenia na bieżąco. Zapewniamy też, że proponowane ceny będą na każdą kieszeń.

W lokalu będą odbywały się także imprezy okolicznościowe na zlecenie klienta, wtedy lokal będzie zamknięty na wyłączność zleceniodawcy.

Poprzedni artykułZwycięstwo Padwy Zamość po raz szósty z rzędu! (zdjęcia)
Następny artykuł23-latek wjechał do sypialni
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Elis

Bardzo specyficzna data na otwarcie restauracji – środa popielcowa.