W trakcie dachowania wypadli z volkswagena. Obaj nie żyją

1
4395

Wczoraj na DW-812 w Siennicy Nadolnej, kierujący Volkswagenem z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i dachował. W wyniku poniesionych obrażeń 64 latek z powiatu krasnostawskiego poniósł śmierć na miejscu. Drugi z uczestników, 36 latek z Chełma w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Pomimo udzielonej reanimacji, jego życia nie udało się uratować. Ustalamy szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 12 w miejscowości Siennica Nadolna doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Kierujący Volskwagenem z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem przez co pojazd zjechał z jezdni, uderzył w skarpę, a następnie dachował. W pojeździe podróżowało dwóch mężczyzn. W skutek dachowania wszyscy wypadli z pojazdu.

W wyniku poniesionych obrażeń 64 letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego poniósł śmierć na miejscu. Z kolei 36 latek pochodzący z Chełma został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala. pomimo udzielonej reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Na czas prowadzonych oględzin droga została zablokowana, a policjanci zorganizowali objazdy przez Siennicę Różaną. Teraz wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP Krasnystaw młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

68 216481 W trakcie dachowania wypadli z volkswagena. Obaj nie żyją

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili. Wypadek śmiertelny. Droga jest całkowicie zablokowana
Następny artykułFestiwal czekolady i słodkości w Zamościu!
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dominikkedz

Proszę rodzinę pasażera o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419