Za ile kasy polecisz do Grecji?

0
225

Obecnie królują wakacje First Minute, czyli te planowane dużo wcześniej. Wiele Biur Podróży premierę Lato 2023 rozpoczęło jeszcze w sierpniu 2022 roku. „Od początku premiery sprzedaż ofert First Minute cieszy się dużym powodzeniem, jest taniej i o wiele większy wybór, możliwość zapłaty za wycieczkę co miesiąc, także same zyski” mówi pani Magdalena, właścicielka jednego z zamojskich Biur Podróży. Kierunki najchętniej wybierane przez mieszkańców Zamościa na wakacje są w obrębie niedalekiego lotu – głównie: Bułgaria, Albania, Czarnogóra, Grecja, Turcja, Tunezja, Egipt i Hiszpania, w zimie największym powodzeniem cieszy się Tajlandia, Dominikana, Meksyk, Oman oraz Wyspy Kanaryjskie i Egipt.

Drugi rok z rzędu biuro nie zamyka na zimę Turcji i Tunezji i klienci również chętnie wybierają te kierunki na odpoczynek w słońcu, nie ma upału i można z przyjemnością pozwiedzać.

Jeśli chodzi o koszt wycieczki, to pani Magdalena zapewnia, że „każdą ofertę przygotowuje indywidualnie dla klienta, wszystko zależy od standardu hotelu, ilości dni, obłożenia pokoju, można polecieć za 1500 zł w maju, można i za 5 tys. zł”.

Jako klienci jesteśmy coraz bardziej wymagający, grill na działce z rodziną czy znajomymi cieszy ale coraz bardziej potrzebujemy wyjeżdżać za granicę aby eksplorować inne kraje, żeby zobaczyć jak żyje się na innych kontynentach. W końcu kto nie chciałby poleżeć na leżaku przy hotelowym basenie skąpanym w słońcu czy pospacerować po Akropolu albo zobaczyć rzymskie Koloseum…i tak wymieniać można bez końca.

Zdjęcie: źródło Pixabay

Poprzedni artykułDotacja do wymiany pieców w 2023 r. 
Następny artykułPrzyleciały do Zamościa. XII Zamojska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego w Zamościu (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments