“Szybkie randki” już 11 lutego w ZDK.

0
533

Podczas wieczoru 11 lutego zgłoszeni do programu Kulturalna Randka w ZDK będą mieli szansę porozmawiać z osobami, którym brakuje Kogoś do pełni szczęścia. ZDK zaprasza każdego kto szuka drugiej połówki, bratniej duszy, z którą można podzielić się troskami i radościami, pójść na spacer, do kina lub kawę.

Dziś życie towarzyskie kwitnie głównie „w sieci” na portalach społecznościowych czy randkowych.Poznajemy ludzi szybko i dużo i tak samo szybko znajomości te kończą się. Jest nam coraz trudniej znaleźć partnera, bo oprócz tego że ktoś nam się podoba czy jest po prostu „fajny” i go lubimy musi spełniać nasze wymagania a te często są zbyt wygórowane. Teoretycy tematu twierdzą, że osoby samotne mogą być twórcze a stan ten będzie wpływał korzystnie na poznanie samego siebie. Istnieją jednak dowody, że ryzyko zapadnięcia na choroby serca i zgony z ich powodu jest uzależnione od siły relacji rodzinnych i towarzyskich. „Brak bliskiej osoby, to brak chęci do życia”pisze SinSlave na forum dla osób samotnych. „Najgorsza jest izolacja, bo trudniej się wygrzebać z samotności” mówi aniuu1 na innym forum dla samotnych.

Dlatego daj sobie szansę i wyślij formularz zgłoszeniowy do ZDK. W tegorocznej edycji zaproszone są osoby w wieku 35-50 lat. Na zgłoszenia jest czas do 8 lutego (środa). Zgłoszenia można dostarczać osobiście do Zamojskiego Domu Kultury lub elektronicznie na adres: [email protected]. Zgłoszenie jest ważne wyłącznie z potwierdzeniem zakupu biletu wstępu w cenie 30 zł. Kulturalna Randka rozpocznie się o godz. 18:00 w sali kolumnowej ZDK. Pracownicy przygotują stoliki z krzesełkami i zadbają o luksus uczestników tak, aby każdy podczas rozmowy czuł się komfortowo.

2153b

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili. Utrudnienia po wypadku w Żdanowie. Uważajcie (zdjęcia)
Następny artykuł“Zmęczony” postanowił zatrzymać auto na środku ulicy i zasnął.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments