Groźny wypadek. Zderzenie cysterny z osobówką

1
4959

Z obrażeniami do szpitala przewieziona została kierująca Mazdą, w której samochód uderzyła cysterna. Do zdarzenia doszło na łuku drogi w Aleksandrowie. Ustalamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o rozwagę za kierownicą.

Wczoraj po godzinie 8:00 w Aleksandrowie na ulicy Klonowej doszło do groźnego zderzenia cysterny z osobówką. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 24-letni kierujący ciężarowym Volvo z cysterną na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego cysternę “zarzuciło “i uderzyła w Mazdę jadącą z przeciwnej strony.

47-letnia mieszkanka gminy Łukowa, która kierowała osobówką została z obrażeniami ciała przetransportowana do szpitala. 24-letni mieszkaniec gminy Frampol kierujący ciężarówką nie odniósł obrażeń. Jak ustalili policjanci obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Na czas wykonywanych przez policjantów czynności droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, a podróżujący byli kierowani na wyznaczone objazdy.

Obecnie ustalamy szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku oraz apelujemy o rozsądek za kierownicą i przestrzeganie przepisów.

Źródło: KMP Biłgoraj, aspirant Joanna Klimek

68 215556 1 Groźny wypadek. Zderzenie cysterny z osobówką 68 215555 Groźny wypadek. Zderzenie cysterny z osobówką

Poprzedni artykułUWAGA! Podajemy terminy mobilnej zbiórki choinek
Następny artykułMamy 10 nowych parkometrów w mieście. Do zasilania wykorzystują energię słoneczną
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dominikkedz

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419