Groźny wypadek po nieustąpieniu pierwszeństwa. 5 osób w szpitalu

0
1911

Wczoraj tuż przed godz. 15.00 na skrzyżowaniu dróg powiatowych w miejscowości Łykoszyn w gminie Telatyn 41-letni mieszkaniec Krasnegostawu kierując Fordem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Renault z gminy Horodło doprowadzając do zderzenia się pojazdów. W wyniku wypadku 5 osób trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godz. 15:00 w miejscowości Łykoszyn w gminie Telatyn. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że 41-latek z Krasnegostawu kierując Fordem nie dostosował się do znaku STOP i wymusił pierwszeństwo na 38-latce z gminy Horodło, która kierowała pojazdem marki Renault. Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy zjechały do rowu.

Samochodem marki Renault podróżowało cztery osoby w tym dwoje dzieci i wszyscy trafili do szpitala. Pojazdem marki Ford podróżowało dwie osoby, pasażer został przewieziony do szpitala.

Kierujący byli trzeźwi. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia.

Źródło, KMP Tomaszów Lubelski, młodszy aspirant Monika Ryczek

68 215421 Groźny wypadek po nieustąpieniu pierwszeństwa. 5 osób w szpitalu 68 215418 Groźny wypadek po nieustąpieniu pierwszeństwa. 5 osób w szpitalu 68 215417 Groźny wypadek po nieustąpieniu pierwszeństwa. 5 osób w szpitalu

Poprzedni artykułZamojskie szkoły w „Perspektywach”
Następny artykułNie uwierzycie ile alkoholu we krwi miał zatrzymany ukraiński kierowca ciężarówki.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments