Nożownik z Lubyczy z zarzutami. Nie miał chyba tylko granatnika

0
2539

52-latek, który w poniedziałkowy poranek w Lubyczy Królewskiej ruszył z nożem w kierunku policjantów usłyszał zarzuty czynnej napaści. Dzisiaj sąd zdecyduje o jego dalszym losie. W jego mieszkaniu znaleźliśmy broń i amunicję. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek tuż po godzinie 6:00  dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który wyskoczył przez okno swojego domu w Lubyczy Królewskiej. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce agresywny 52-latek wyskoczył z krzaków i ruszył z nożem bezpośrednio na nich. Policjanci w celu ochrony swojego życia i zdrowia użyli broni służbowej, na skutek czego napastnik został raniony w nogi. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W trakcie czynności w mieszkaniu mężczyzny policjanci ujawnili broń i amunicję, 3 granaty, 2 pociski artyleryjskie, około 2 kilogramów prochu i słoik trotylu. Nielegalne przedmioty zostały zabezpieczone.

52-latek usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjantów, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

młodszy aspirant Monika Ryczek

68 215200 Nożownik z Lubyczy z zarzutami. Nie miał chyba tylko granatnika 68 215198 Nożownik z Lubyczy z zarzutami. Nie miał chyba tylko granatnika

Poprzedni artykuł(UDOSTĘPNIJ) Terminy rejestracji na bezpłatne badania USG
Następny artykułPublikujemy moment napadu na jubilera. Straty wyceniono na blisko 3 miliony złotych (FILM)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments