Przekroczenie prędkości przez kierowce z Ukrainy i mandat w wysokości 6500 zł

0
538

38-letni kierowca Toyoty stracił prawo jazdy, po tym jak pędził po DK-17 135 km/h, naruszył zakaz wyprzedzania innego pojazdu, a zaraz po kontroli drogowej ponownie przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, otrzymał też 3 mandaty na łączną sumę 6500 złotych.

W miejscowości Łopiennik Nadrzeczny na drodze krajowej numer 17 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Toyotą w związku z przekroczeniem przez niego dopuszczalnej prędkości. Mężczyzna pędził 135km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50km/h, ponadto nie zastosował się do zakazu wyprzedzania innych pojazdów.

Podczas dalszej podróży w miejscowości Wólka Kraśniczyńska ten sam kierowca został zatrzymany do kontroli drogowej przez kolejny patrol. Tym razem przekroczył dopuszczalna prędkość o 60 km/h jadąc z prędkością 110 km/h w obszarze zabudowanym. Tym razem otrzymał mandat karny w tak zwanej recydywie, czyli zamiast 1500 złotych musiał zapłacić 3000 złotych.

38-letni obywatel Ukrainy, który kierował Toyotą stracił już prawo jazdy. Ponadto otrzymał 3 mandaty na łączną kwotę 6500 złotych.

Apelujemy o zdrowy rozsądek i o stosowanie się do przepisów. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

aspirant Jolanta Babicz

68 215168 Przekroczenie prędkości przez kierowce z Ukrainy i mandat w wysokości 6500 zł

Poprzedni artykułDonieśli na pijanego 54-letniego Rumuna
Następny artykułNaklejki do gabinetu i miejsca pracy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments