Nie opanował swojego Nissana

0
4049

O ogromnym szczęściu mogą mówić kierujący i pasażerka Nissana. W sobotę kierowane przez 58-latka auto tuż za łukiem, na prostym odcinku drogi zjechało do rowu, a następnie z ogromną siłą uderzyło w barierę ochronną i dachowało. Kierowca Nissana oraz jego i 56 – letnia pasażerka trafili do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę w południe w miejscowości Budy w powiecie tomaszowskim.  Kierujący Nissanem 58-latek wyjeżdżając z łuku na prosty odcinek drogi w kierunku Tomaszowa Lubelskiego stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę ochronną, a następnie dachował w przydrożnym rowie.

W wyniku zdarzenia zarówno kierowca, jak i 56 – letnia pasażerka pojazdu zostali przetransportowali do tomaszowskiego szpitala, gdzie pozostali na obserwacji. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kolejny raz przypominamy o zachowaniu rozsądku na drodze – nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków do jakich dochodzi na naszych drogach. Poruszajmy się z bezpieczną prędkością, która zapewni kierującemu całkowite panowanie nad pojazdem. Dostosujmy ją do warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni, natężenia ruchu, a także własnych umiejętności.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski,  młodszy aspirant Monika Ryczek

68 215018 Nie opanował swojego Nissana 68 215017 Nie opanował swojego Nissana 68 215016 1 Nie opanował swojego Nissana

Poprzedni artykułRodzicu, odbierz Zamojski Bon Żłobkowy
Następny artykułZ ostatniej chwili: 52-latek wyskoczył z krzaków i ruszył z nożem na policjantów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments