Nie żyje 22-letni kierowca Audi

0
5810

W miejscowości Tarnawa Mała, 22 latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej pojazdem marki Audi, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu cysterną przeznaczoną do przewozu mleka. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem osobowym. Apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 04:00 w miejscowości Tarnawa Mała (powiat biłgorajski). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22 latek kierując pojazdem marki Audi chciał wyjechać z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr. 835 i nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierującemu pojazdem MAN. W wyniku zderzenia kierujący cysterną przeznaczoną do przewozu mleka, wjechał do rowu.

Pomimo natychmiastowej reanimacji życia 22 latka nie udało się uratować. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych!

Źródło KMP Biłgoraj: młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska

68 214545 Nie żyje 22-letni kierowca Audi 68 214544 1 Nie żyje 22-letni kierowca Audi 68 214543 Nie żyje 22-letni kierowca Audi

Poprzedni artykułDariusz Zagdański usunięty z Klubu Radnych PiS w Zamościu
Następny artykułRodzinna tragedia. Nie żyje 37- letni mężczyzna i 3-letnia dziewczynka
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments