Młode kobiety wtargnęły do domu 75-latka i dokonały rozboju

0
2286

Najbliższe trzy miesiące za kratkami spędzą dwie kobiety w wieku 21 i 30-lat podejrzewane o dokonanie rozboju na 75-latku z gminy Gorzków. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosowywał wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Do zdarzenia doszło w minioną środę w nocy na terenie gminy Gorzków. Kobiety wtargnęły do domu 75-latka, przewróciły go na podłogę i zabrały mu telefon komórkowy oraz pieniądze w kwocie ponad 800 złotych. Chwilę potem uciekły z miejsca zdarzenia.

Policjanci w związku z tą sprawą zatrzymali 21-letnia mieszkankę Chełma oraz 30-letnią mieszkankę Krasnegostawu. Przedwczoraj kobiety zostały doprowadzone do prokuratury na czynności procesowe, a następnie do sądu.

Sąd  przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za rozbój kodeks karny przewiduje karę do 12 lat więzienia.

Źródło: aspirant Jolanta Babicz

68 213833 Młode kobiety wtargnęły do domu 75-latka i dokonały rozboju 68 213832 Młode kobiety wtargnęły do domu 75-latka i dokonały rozboju

Poprzedni artykułKrasnobród: pod 64-latkiem załamał się lód
Następny artykułWypadek autokaru – duże utrudnienia na 17-tce
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments