Czołowe zderzenie z autokarem na śliskim, prostym odcinku drogi.

0
4242

W miejscowości Mojsławice na DW-844 doszło do groźnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierujący Mercedesem busem z lawetą na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka autokarem. Kierowca Mercedesa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W autokarze podróżowało łącznie 29 osób. Kierowca oraz pasażerowie nie odnieśli żadnych obrażeń.

Policjanci z Hrubieszowa wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj około godziny 23:00 w miejscowości Mojsławice na drodze wojewódzkiej numer 844. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 28-letni kierujący Mercedesem busem z lawetą na prostym odcinku drogi i na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka autokarem. Łącznie autobusem podróżowało 29 osób.

Kierujący lawetą z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Osoby podróżujące autokarem oraz 62-letni kierowca nie odnieśli żadnych obrażeń. Droga przez jakiś czas była nie przejezdna. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego.

Obecnie wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego wypadku. Apelujemy o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

Źródło: KMP Hrubieszów, aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

68 213396 Czołowe zderzenie z autokarem na śliskim, prostym odcinku drogi. 68 213395 Czołowe zderzenie z autokarem na śliskim, prostym odcinku drogi. 68 213394 Czołowe zderzenie z autokarem na śliskim, prostym odcinku drogi.

Poprzedni artykułChyża: pożar domu!
Następny artykułGala Podsumowania Roku Kulturalnego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments