Po zderzeniu lusterkami ukraiński kierowca DAF-a stracił panowanie nad pojazdem

0
338

Na drodze krajowej nr. 17 w miejscowości Zakręcie doszło do zderzenia się lusterkami pomiędzy pojazdami ciężarowymi. Jeden z kierujących stracił panowanie nad pojazdem i wraz z ładunkiem rzepaku zjechał do przydrożnego rowu. Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 6:30 w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej numer siedemnaście. Dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że doszło do zderzenia dwóch tirów i jest jedna osoba poszkodowana.

Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia bocznego pomiędzy samochodem ciężarowym marki Daf, którym kierował 46 – letni obywatel Ukrainy a ciężarowym Volvo jadącym w stronę Krasnegostawu, którym jechał 49 latek, mieszkaniec gminy Siennica Różana. W wyniku tego zdarzenia kierowca Dafa prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała.

Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

aspirant Jolanta Babicz

 

 

68 212064 Po zderzeniu lusterkami ukraiński kierowca DAF-a stracił panowanie nad pojazdem 68 212063 Po zderzeniu lusterkami ukraiński kierowca DAF-a stracił panowanie nad pojazdem

Poprzedni artykułGryf awansował do grupy mistrzowskiej – Brawo!!!
Następny artykułDekoracja domu na święta, sprawdź na co postawić w tym roku!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments