132 km/h w obszarze zabudowanym, bardzo wysoki mandat i 13 punktów karnych

0
494

Policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz nałożyli 2,5 tysiąca złotych mandatu na kierowcę Toyoty, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 82 km/h. Mężczyzna pędził 132 km/h i nagrał się na policyjny videorejestrator. Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku na drodze.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie gminy Kraśniczyn w miejscowości Bończa. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego krasnostawskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Toyotą w związku z przekroczeniem przez niego prędkości. Kierowca nagrał się na policyjny videorejestrator jak pędził 132 km/h w miejscu, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Na 38-letniego kierowcę mundurowi nałożyli mandat karny w kwocie 2,5 tysiąca złotych, zatrzymano mu także prawo jazdy, a jego dossier kierowcy wzbogaciło się o 13 punktów karnych.

Apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Piraci drogowi, którzy lekceważą zasady poruszania się po drogach publicznych, muszą się liczyć także z poważnymi konsekwencjami finansowymi.

Źródło KMP Krasnystaw, aspirant Jolanta Babicz

Poprzedni artykułWybuch w Przewodowie. Publikujemy zdjęcia z godziny 16.11 z dnia wczorajszego
Następny artykułKierowca Audi doprowadził do groźnego wypadku 3 aut (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments