81-latka na przejściu dla pieszych nie zdążyła uniknąć potrącenia przez motocykl

0
987

32-letni kierujący motocyklem marki Suzuki nie ustąpił pierwszeństwa 81-latce znajdującej się na przejściu dla pieszych w wyniku czego doszło do potrącenia seniorki. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą, a pieszych zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 19 na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że doszło tam do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla i pieszej.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 32-letni tomaszowianin jadący motocyklem marki Suzuki od strony Bełżca w kierunku Zamościa, nie zauważył znajdującej się na przejściu dla pieszych 81-latki, w wyniku czego doszło do potrącenia seniorki. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości motocyklisty, był trzeźwy. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, 32-latek stracił prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą, a pieszych w związku z nadejściem jesieni i szybko zapadającym zmrokiem, zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale wszędzie tam gdzie widoczność jest ograniczona. Noszenie odblasków znacząco wpływa na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

359 211457 81-latka na przejściu dla pieszych nie zdążyła uniknąć potrącenia przez motocykl 359 211456 81-latka na przejściu dla pieszych nie zdążyła uniknąć potrącenia przez motocykl

Poprzedni artykułBezpłatne USG ciąży – zapisy trwają!
Następny artykułPodpisanie umów z Programu Kolej + Wartość projektu 4,250 mld zł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments