Premiera najnowszego projektu – “POZA”

0
177

Już w najbliższy czwartek, 20 października, Fundacja Zibera ma zaszczyt zaprosić na premierę swojego najnowszego projektu – “POZA”! W centrum urokliwego Starego Miasta Padwy Północy, w późnorenesansowej synagodze żydowskiej (Centrum Synagoga – Multimedialne Muzeum Historii Żydów Zamościa i Okolic), przy ulicy Pereca 14, w godzinach 18:00-20:00.

Fundacja Zibera to zamojska organizacja, która zrzesza kobiety aktywne tak zawodowo, jak i społecznie. Kobiety z klarowną wizją samych siebie oraz szeroko pojmowanych zmian na lepsze (także tych, które dotyczą ich małej ojczyzny – Padwy Północy).

Najnowszy film wspierającej kobiecość w każdym jej wymiarze Fundacji (przypomnijmy tu chociażby serię “Diamentowe Kobiety Zamościa”) to kolejny obraz kobiet twórczych i aktywnych. Tym razem – kobiet Lubelszczyzny, które działają w dziedzinie innowacji.

Jest to zarazem swoisty apel, który ma na celu uwypuklenie ogromnej wagi wsparcia przez osoby z otoczenia bohaterek projektu (ich dzieci, mężów, partnerów, bliskich, współpracowników). Bo aby ktoś mógł rozwinąć skrzydła – ktoś inny musi w tę osobę uwierzyć. Wesprzeć ją. I bezwarunkowo jej kibicować.

Całość projektu akcentują plakaty POZA stworzone przez zamojskiego artystę grafika Łukasz Zwolana.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wieczorze połączonym z prezentacją plakatów i z krótką prelekcją Pani Agnieszki Jarockiej reprezentującej Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej, która opowie o współpracy uczelni na styku nauki i biznesu oraz zaprezentuje działania projektu Enterprise Europe Network dzięki któremu firmy z naszego regionu otrzymują wsparcie przy internacjonalizacji działań.

W programie:

18.00 – uroczyste przywitanie

18.15 – prezentacja filmowa “POZA”

18.30 – prelekcja

19.00 – prezentacja plakatów “POZA” autorstwa Łukasza Zwolana

19.30 –  poczęstunek

20.00 – zakończenie uroczystości

Projekt zrealizowano w ramach konkursu grantowego „Aktywna Lubelszczyzna”, którego Operatorem jest Stowarzyszenie “Czajnia” w Tomaszowie Lubelskim oraz Centrum Wolontariatu w Lublinie. „Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2023.

Stowarzyszenie “Czajnia”

fundacjazibera

Prosimy o zamieszczenie informacji na stronach internetowych i na łamach Państwa gazet.

 LINK do wydarzenia: POZA – wydarzenie otwarte o innowacyjności | Facebook

Do zobaczenia J

Jagoda Kupiec

Prezes Fundacji “Zibera”

www.fundacjazibera.pl

tel. 690263133

zibera logo avatar 2 Premiera najnowszego projektu - poza grey internet Premiera najnowszego projektu - poza yellow internet Premiera najnowszego projektu - logo 4 Premiera najnowszego projektu -

Poprzedni artykułGryf Gmina Zamość: Trzy trafienia w końcówce
Następny artykułPadwa nadal bez punktów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments