Kradła wszędzie. M.in. ze sklepu budowlanego na Dzieci Zamojszczyzny (nazwy nie możemy podać)

2
1326

Policjanci zatrzymali 37-latkę podejrzaną o dokonanie szeregu kradzieży w zamojskich sklepach. Skradzione z półek artykuły wynosiła ukrywając je pod odzieżą. 37-latka usłyszała zarzuty. Sąd zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu na okres 2 miesięcy.

W ostatnim czasie policjanci z zamojskiej komendy otrzymali kilka zgłoszeń o kradzieżach sklepowych. Fakt kradzieży zgłosili między innymi przedstawiciele marketów spożywczych i drogerii przy ulicy Wyszyńskiego, ulicy Sadowej, Lwowskiej i Piłsudskiego. Ze sklepowych półek nieznany wówczas sprawca zabrał alkohol, artykuły spożywcze i przemysłowe, maszynki do golenia oraz bieliznę. Natomiast ze sklepu budowlanego przy ulicy Dzieci Zamojszczyzny zostały skradzione dalmierze laserowe i baterie.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci. Pomocny był sklepowy monitoring. Funkcjonariusze analizując zapisy z kamer ustalili, że kradzieży tych dokonywała jedna osoba. Zabierała towar z półek i ukrywała go pod odzieżą, a następnie przechodziła przez linie kas nie płacąc za produkty.

Praca mundurowych przyniosła efekt – podejrzewana o szereg kradzieży w zamojskich sklepach 37-latka pod koniec minionego tygodnia została zatrzymana. Podejrzewana od dłuższego czasu przebywała w naszym mieście, nie posiada jednak stałego miejsca zameldowania,

37-latka usłyszała już zarzuty kradzieży, a wczoraj Sąd Rejonowy w Zamościu przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora i zastosował wobec niej środek zapobiegawczy. Kobieta na dwa miesiące trafiła do aresztu.

Za kradzież cudzego mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. 37-latka poniesie surowszą karę ponieważ odpowie w warunkach recydywy.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

361 210348 Kradła wszędzie. M.in. ze sklepu budowlanego na Dzieci Zamojszczyzny (nazwy nie możemy podać) 361 210347 Kradła wszędzie. M.in. ze sklepu budowlanego na Dzieci Zamojszczyzny (nazwy nie możemy podać)

Poprzedni artykułBezpłatne badania USG brzucha – zapisy trwają
Następny artykułNADAL BEZ PUNKTÓW
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Prokop

może to szczegół, ale na zdjęciach jest facet

poldek
Reply to  Jan Prokop

ogolili ją do zdjęcia