Motocyklem w ścianę budynku

0
654

Motocyklista wjeżdżając na teren posesji stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w ścianę budynku. 48-letni kierowca hondy doznał obrażeń ciała. Śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego został przewieziony do szpitala.

Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny zamojskiej jednostki Policji został powiadomiony o zdarzeniu z udziałem motocyklisty, do którego doszło na posesji w jednej z miejscowości gminy Zamość.

Dyżurny natychmiast skierował tam policjantów, którzy wstępnie ustalili, że kierujący hondą wjeżdżając na podwórze posesji nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w ścianę budynku.

W wyniku zdarzenia siedzący za kierownicą hondy 48-latek z gminy Zamość doznał obrażeń ciała. Wezwany na miejsce śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego przetransportował 48-latka do jednego z lubelskich szpitali. Badanie alkomatem wykazało, że motocyklista był trzeźwy. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Pamiętajmy, że kierując pojazdem zawsze należy zachować ostrożność i mieć na uwadze bezpieczeństwo własne i innych osób. Potencjalnym zagrożeniem dla motocyklistów jest nierówna pokryta piaskiem nawierzchnia drogi. Wystarczy chwila nieuwagi, gwałtowny manewr i wywrotka na jednośladzie jest pewna. Dlatego też do miłośników motocyklowej jazdy apelujemy o rozsądek oraz dalekowzroczność w swoim zachowaniu.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

361 209820 Motocyklem w ścianę budynku

Poprzedni artykułWystawa ,,Morskie opowieści”
Następny artykułDuży remont na Braterstwa Broni
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments