Damian Miechowicz został dyrektorem “starego” szpitala

0
921
Damian Miechowicz

Rada Nadzorcza Zamojskiego Szpitala Niepublicznego, 12 września podjęła decyzję o zmianie na stanowisku dyrektora placówki medycznej, której właścicielem w 100% jest Miasto Zamość.

Po 11 latach pracy, z dyrektorskiego stanowiska został odwołany Mariusz Paszko, a zastąpił go Damian Miechowicz – dotychczasowy dyrektor zamojskiego pogotowia. Stanowisko szefa Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu, Damian Miechowicz, przestał pełnić z końcem sierpnia, a na jego miejsce, przez władze wojewódzkie został powołany Piotr Zając.

Kontrakt prezesowski, kierującego “starym szpitalem” od 2011 roku Mariusza Paszko, kończyłby się w połowie przyszłego roku. Został rozwiązany przed terminem, na mocy porozumienia stron. Od teraz, Mariusz Paszko wchodzi w skład  Zarządu Szpitala Niepublicznego jako Wiceprezes.

Poszerzony zarząd “starego szpitala” ma za zadanie m.in. utworzenie oddziału dziecięcego, ponieważ to jest warunkiem kwalifikacji do poziomu szpitali I stopnia w “sieci szpitali”, a to przekłada się oczywiście na wysokość kontraktu z NFZ.

 

 

Poprzedni artykułBrzechwa zobrazowany w Książnicy
Następny artykuł“Czepkowanie” pielęgniarek i pielęgniarzy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments