Damian Miechowicz nie jest już szefem zamojskiego pogotowia

4
1049
Damian Miechowicz

W ostatnich dniach sierpnia z funkcji dyrektora zamojskiego Pogotowia został odwołany Damian Miechowicz. Marszałek wydał decyzję na osobisty wniosek Dyrektora Miechowicza. Pełnił on tę funkcję od maja 2020 roku.

31 sierpnia władze wojewódzkie powołały nowego tymczasowego dyrektora Stacji Pogotowia Ratunkowego w Zamościu. Został nim dotychczasowy wicedyrektor szpitala “papieskiego” do spraw organizacyjno-technicznych, a wcześniej wiceprezydent Zamościa – Piotr Zając.

 

Poprzedni artykułDzieci szukają prawdziwego domu
Następny artykułZbyt szybko przez Kaczórki
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik

Małe sprostowanie dyrektor ds. administracyjno-technicznych takie stanowisko obejmował Pan Piotr Zajac. Redakcja nie powinna robić takich błędów. 

Czytelnik

Małe sprostowanie dyrektor ds. administracyjno-technicznych takie stanowisko obejmował Pan Piotr Zajac. Redakcja nie powinna robić takich błędów. 

Benio

Nie sprawdził się na stanowisku, wrócił z powrotem do turystyki, może na tym się zna…

Gustaf

Benio jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Bardzo się sprawdził na tym stanowisku. Poprzednicy potrafili tylko brać kasę a nic nie dawali pracownikom. Damian dużo zrobił dla Pogotowia. Bardzo zaangażował się w przywrócenie karetki dla noworodków. Niestety ostatnio przez powstanie pediatrii lekarze nie mogli obsadzać tej karetki co go zdusilo. Kolejne mocne zaangażowanie to w wojnę na Ukrainie. Ogromna pomoc dla uchodźców również go wyczerpała. Super człowiek aż szkoda, że nie podołał temu brzemieniu