2- latek na rowerku biegowym wjechał pod samochód

0
1857
Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Do wypadku drogowego z udziałem 2 latka jadącego rowerkiem biegowym doszło wczoraj w Machnowie Nowym (pow. tomaszowski). Chłopiec wjechał na ulicę uderzając w bok volkswagena którym kierował 56-latek. Z obrażeniami ciała trafił do lubelskiego szpitala. Policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia i apeluje o szczególną opiekę nad dziećmi zwłaszcza gdy w pobliżu jest ulica.

Wczoraj przed godziną 17 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w Machnowie Nowym. Na miejsce został skierowany patrol policji. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 2 letni chłopiec, będąc pod opieką babci, jechał rowerkiem biegowym. W pewnej chwili chłopiec przyspieszył i gwałtownie wjechał na ulicę uderzając w bok jadącego volkswagena golfa.

56-letniemu kierującemu volkswagenem, mieszkańcowi gminy Lubycza Królewska, nie udało się uniknąć zderzenia z chłopcem. 2 latek z obrażeniami ciała został przewieziony do lubelskiego szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego, był trzeźwy. Policja ustala szczegółowe okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego zdarzenia.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułRozpoznajecie tego mężczyznę? Poszukuje go zamojska policja
Następny artykułOwocna zbiórka “Kilometrów Dobra” dla PSONI
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments