Akordeoniści światowej sławy na zamojskiej scenie

0
163

Janusz Wojtarowicz, Paweł Baranek i Marcin Gałażyn to światowej klasy akordeoniści. Wykorzystując w swej twórczości wszelkie zalety akordeonu, odkrywają wciąż nowe możliwości tego instrumentu, zmieniając jego oblicze. Ich koncerty to muzyczne spektakle zawierające akcję i dramaturgię.

Występ MOTION TRIO uświetni galę finałową 10. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Przed koncertem poznamy zwycięzców konkursu festiwalowego. Gala odbędzie się w sobotę 20 sierpnia 2022 o godz. 20:30 na Rynku Wielkim w Zamościu. Wstęp wolny. 

Szczegółowe informacje: www.zamoscfilmfestival.pl

  1. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” odbędzie się w daniach 18-20 sierpnia 2022, a jego organizatorami są: Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość, Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A. 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków: Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” w Zamościu, Miasta Zamość, TVP Historia, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie „Lubelskie. Smakuj Życie!”.

baner motion trio zff Akordeoniści światowej sławy na zamojskiej scenie

Poprzedni artykułRuszają wypłaty “czternastek”
Następny artykułEtaty do wzięcia – oferty pracy z PUP
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments