Nożem zaatakował rodziców i interweniujących policjantów

0
1057

Dziś w nocy 28-leni mieszkaniec Krasnegostawu zaatakował nożami swoich rodziców. Gdy małżeństwo schroniło się u sąsiadów, rzucił się na interweniujących policjantów. Rodzice napastnika oraz jeden z funkcjonariuszy trafili do szpitala.

Krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło dziś w nocy w jednym z mieszkań na terenie miasta. Po godzinie 3:00 28-letni mężczyzna zaatakował trzymanymi w obu dłoniach nożami swoich rodziców. Najpierw ranił matkę, a później kilkukrotnie ugodził swojego ojca. Małżonkowie nie mogąc poradzić sobie z agresją syna uciekli do sąsiadów. Gdy na miejsce przybyli mundurowi, mężczyzna rzucił się w kierunku jednego z nich i ranił go nożem. Następnie został obezwładniony, a ranny policjant podobnie jak rodzice 28-latka trafił do szpitala.

Po zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie przebywa na oddziale psychiatrycznym. Dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo. Życiu policjanta oraz matce napastnika nie zagraża niebiezpieczeństwo. Ojciec sprawcy przeszedł operację.

nadkomisarz Piotr Wasilewski

68 206528 Nożem zaatakował rodziców i interweniujących policjantów

 

Poprzedni artykułWkroczyli do Szczebrzeszyna – 78. rocznica wydarzeń z lipca ’44
Następny artykułAkademia Zamojska wyemitowała własny banknot
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments