Ciągnik rolniczy przewrócił się przygniatając pasażerkę

0
521
fot. Paweł Ligaj

Ciągnik rolniczy z przyczepą załadowaną drewnem w czasie jazdy drogą gruntową przewrócił się przygniatając 60-letnią pasażerkę. Kobieta lotniczym pogotowiem ratunkowym została przetransportowana do szpitala. Dokładny przebieg zdarzenia ustalają policjanci.

Do przewrócenia się ciągnika rolniczego doszło na usytuowanej w wąwozie drodze gruntowej w miejscowości Sąsiadka w gminie Sułów. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj kilka minut po godzinie 12:00.

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący ciągnikiem marki Ursus wracał z działki leśnej. Do ciągnika doczepiona była załadowana drewnem przyczepka jednoosiowa. Nagle kierujący prawym przednim kołem najechał na skarpę, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do przewrócenia się ciągnika na lewy bok.

Siedząca w kabinie na lewym błotniku 60-letnia pasażerka została przygnieciona przez ciągnik. Pomocy kobiecie udzielili strażacy, następnie załoga lotniczego pogotowia ratunkowego przetransportowała ją do szpitala. Na badania w warunkach szpitalnych został przewieziony również kierujący ciągnikiem 60-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Kierujący był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, wykonując czynności procesowe ustalali szczegóły i okoliczności wypadku.

źródło: KMP w Zamościu

 

Poprzedni artykułZamojscy seniorzy otrzymali „opaski bezpieczeństwa”
Następny artykułPrzed nami Tour de Pologne. Miasto zachęca do kibicowania na trasie wyścigu.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments