Na polu marihuany zostawił przesyłkę ze swoim adresem

0
331

Dorodną planację krzaków marihuany zlikwidowali tomaszowscy policjanci razem z pogranicznikami. Podczas wyrywania i zabezpieczania nielegalnych roślin mundurowi natrafili na rozpakowaną przesyłkę z etykietą i danymi osobowymi. Tym sposobem, właściciel uprawy niechcący „ułatwił” pracę policjantom. 25-latek był bardzo zaskoczony zatrzymaniem.

Wizyta tomaszowskich kryminalnych i pograniczników na jednym z pól w gminie Ulhówek poprzedzona była informacją, że może tam rosnąć nielegalna uprawa. Faktycznie oczom mundurowych ukazała się dorodna uprawa blisko 40 krzaków konopi innych niż włókniste. Rośliny były w różnej fazie wzrostu, niektóre miały ponad metr wysokości.

Kiedy funkcjonariusze zabezpieczali plantację i rozpoczęli dociekania, kim jest właściciel pola, nagle pomiędzy krzakami znaleźli rozpakowaną przesyłkę z zamówioną siatką przeciw ptakom. Jak się okazało, na naklejonej na opakowaniu etykiecie widniały dane osobowe. Tym sposobem mundurowi nie mieli już większego problemu z dotarciem do właściciela plantacji.

25-latek był bardzo zaskoczony zatrzymaniem. Dodatkowo podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli kilka porcji dilerskich suszu marihuany.

Za posiadania i uprawę może mu teraz grozić kara nawet do 8 lat więzienia.

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

68 205687 Na polu marihuany zostawił przesyłkę ze swoim adresem 68 205686 Na polu marihuany zostawił przesyłkę ze swoim adresem 68 205683 Na polu marihuany zostawił przesyłkę ze swoim adresem

Poprzedni artykułZakupy na raty przez internet – co warto wiedzieć przed zakupem?
Następny artykułW aucie mieli znaczną ilość narkotyków, kominiarki, granaty hukowe i przedmioty przypominające broń
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments