W aucie mieli znaczną ilość narkotyków, kominiarki, granaty hukowe i przedmioty przypominające broń

0
1296

Uwagę krasnostawskich policjantów przykuło audi zaparkowane w nocy na myjni samochodowej. W środku siedziało trzech mężczyzn, z których dwóch było poszukiwanych. Ale to nie wszystko. Podczas kontroli samochodu policjanci znaleźli jeszcze znaczną ilość narkotyków, kominiarki, granaty hukowe i przedmioty przypominające broń.

W nocy z piątku na sobotę krasnostawscy policjanci zauważyli na terenie myjni samochodowej zaparkowany samochód marki Audi. Za kierownicą siedział, 36 letni mieszkaniec gminy Stary Zamość. Wraz z nim w pojeździe znajdowali się dwaj mężczyźni. Po sprawdzeniu ich w bazie, wyszło na jaw, że są poszukiwani do odbycia kar pozbawienia wolności.

Podczas przeszukania samochodu funkcjonariusze ujawnili znaczne ilości narkotyków:  ponad 200 gramów mefedronu a także  amfetaminę i marihuanę. Ponadto w aucie funkcjonariusze znaleźli kominiarki, granaty hukowe i przedmioty przypominające broń. Przedmioty, których posiadanie może być zabronione, mundurowi ujawnili także w domu 36-latka.

Dodatkowo okazało się, że mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wszyscy mężczyźni zostali osadzeni  w policyjnym areszcie. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

Źródło: KMP Krasnystaw, komisarz Piotr Wasilewski

68 205747 W aucie mieli znaczną ilość narkotyków, kominiarki, granaty hukowe i przedmioty przypominające broń 68 205746 W aucie mieli znaczną ilość narkotyków, kominiarki, granaty hukowe i przedmioty przypominające broń

Poprzedni artykułNa polu marihuany zostawił przesyłkę ze swoim adresem
Następny artykuł„Twarze Tourette’a” w Hotelu Arte – wystawa Wojciecha Górskiego”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments