Nowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu.

0
972

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie nadinspektor Artur Bielecki powierzył komisarzowi Marcinowi Muzyce pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. Nowy Zastępca Komendanta będzie nadzorował pion kryminalny. Komisarz Marcin Muzyka zastąpił młodszego inspektora Dariusza Godlewskiego, któremu powierzono obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Włodawie.

W świetlicy zamojskiej komendy Policji odbyła się uroczysta odprawa służbowa, podczas której Komendant Miejski Policji w Zamościu inspektor Wiesław Pawluk wręczył rozkaz personalny komisarzowi Marcinowi Muzyce o powierzeniu mu z dniem 8 lipca 2022 roku obowiązków Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. Nowy Zastępca Komendanta od dzisiaj będzie nadzorował w naszej jednostce pion kryminalny.

Komisarz Marcin Muzyka służbę w Policji pełni od blisko 20 lat. Od pięciu lat był Naczelnikiem Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą w naszej jednostce. Wcześniej służbę pełnił w Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie. Jego dotychczasowa kariera zawodowa związana byłą zarówno z pionem prewencji, jak i kryminalnym.

Uroczystość odbyła się w obecności Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu inspektora Wiesława Pawluka oraz I Zastępcy podinspektora Tomasza Halinowskiego. Nowego zastępcę witała kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy zamojskiej jednostki.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

361 205193 Nowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. 361 205194 Nowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu.

Poprzedni artykułJak dbać o drzwi zewnętrzne?
Następny artykułWyniki konkursów dyrektorskich w zamojskich szkołach
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments