Potrzebne są aż 3 mln zł! Przyłącz się do akcji Kilometry Dobra. 

0
147

Dziś jest idealny dzień, aby zrobić coś dobrego ❤ 

Wpłać darowiznę na rzecz podopiecznych PSONI Koło Zamość – osób dotkniętych niepełnosprawnością intelektualną. Wejdź na www.psonizamosc.org.pl i kliknij w przycisk WESPRZYJ AKCJĘ. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na remont i adaptację budynku przy ul. Generała Orlicz – Dreszera 10, w którym na stałe zagoszczą Warsztaty Terapii Zajęciowej.

Czym jest PSONI? To miejsce, w którym wszyscy są równi! To tutaj osoby niepełnosprawne czują się ważne i potrzebne, odnajdują spokój i akceptację. Mają możliwość kształcenia się, rehabilitacji oraz praktyki w codziennych czynnościach domowych. Za sprawą uczestnictwa w Warsztatach Terapii Zajęciowej odkrywają w sobie pasje i talenty. Pod dachem stowarzyszenia zawiązują się prawdziwe przyjaźnie, a podopieczni sami przyznają, że to miejsce jest dla nich jak drugi dom. 

Aby PSONI Koło w Zamościu nadal mogło aktywnie działać i pomagać potrzebuje Twojego wsparcia. Nie bądź obojętny, przekaż darowiznę!


  • Artykuł powstał w ramach realizacji projektu “SILNE PSONI KOŁO W ZAMOŚCIU” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

 

 

Poprzedni artykułAgresorzy zażądali pieniędzy. Rowerzysta miał przy sobie jedynie 5 złotych.
Następny artykułZ siekierą na policjanta. Grozi mu dożywocie!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments