Dwa wypadki jednego popołudnia

0
373

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają przyczyny dwóch wypadków, do jakich doszło wczoraj na terenie powiatu. W Bończy doszło do zderzenia osobówki z ciągnikiem rolniczym. Ponad godzinę później w miejscowości Krupiec wypadkowi uległy dwie osobówki. Łącznie cztery osoby trafiły do szpitala.

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj około godziny 15:30 w miejscowości Bończa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem 23-letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia się z ciągnikiem rolniczym. 42-letni traktorzysta nie odniósł poważnych obrażeń. Natomiast kierujący citroenem z poważnymi obrażeniami został przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Do drugiego z poważnych zdarzeń doszło przed godziną 17 w Krupcu, gdzie czołowo zderzyły się dwie osobówki. Kierujący volkswagenem 58-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym z przeciwnego kierunku jechała osobowa mazda. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło dwoje pasażerów mazdy oraz kierowca volkswagena – ich obrażenia okazały się poważne. Wstępnie ustalono, iż obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Krasnostawscy policjanci dokładnie ustalają przyczyny i przebieg powyższych zdarzeń.

Źródło: KMP Krasnystaw, komisarz Piotr Wasilewski

68 202560 Dwa wypadki jednego popołudnia 68 202559 Dwa wypadki jednego popołudnia

Poprzedni artykułPonad 147 mln zł z “Polskiego Ładu” na inwestycje w powiecie zamojskim.
Następny artykułAgresorzy zażądali pieniędzy. Rowerzysta miał przy sobie jedynie 5 złotych.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments