Powerland – rodzinna strefa zabawy! Kto już był?

0
304
- reklama-

Powerland to rodzinna strefa zabawy, która obejmuje salę zabaw wewnętrzną, strefę gastronomii oraz ogromny zewnętrzny plac zabaw. 

Co czeka na Was na świeżym powietrzu? 

Przede wszystkim coś, czego nie znajdziecie w bliższej ale i dalszej okolicy, mianowicie: wesoło-miasteczkowe karuzele oraz małe diabelskie koło i autodrom! Poza tym coś dla lubiących wysokie loty czyli 10 stanowiskowy park trampolin, euro-bungee i ogromne dmuchane zamki z torem przeszkód. Potrenujecie z nami także swoją celność grając na kręgielni, grając w mini golfa i paintball lub strzelając z łuku! Wasza zwinność i dobra koordynacja z pewnością przydadzą się w parku linowym czy na konstrukcji małpiego gaju.

Poznacie również zwyczaje panujące w indiańskiej wiosce ale bez obaw, nieletnich nie częstujemy fajką pokoju! Za to częstować można a nawet trzeba (najlepiej świeżo zerwanym mleczem lub trawą) nasze kozy, alpaki i owce.

A gdy upał da Wam się we znaki ochłodę przyniesie zabawa w naszych basenach z łódeczkami i rollerami wodnymi oraz na zjeżdżalni wodnej.

Pogoda nie dopisała? Na szczęście nasz kompleks to także wewnętrzna sala zabaw w skład, której wchodzą min 5 poziomowa konstrukcja, zjeżdżalnia pontonowa, zjeżdżalnia tubowa i bardzo długa zjeżdżalnia falista z 2 torami do zjazdu. Są także baseny z piłeczkami, wiszący most, przeźroczysta kładka, park ninja, zjazd tyrolką i wiele innych atrakcji. Dla odważniejszych przygotowaliśmy ścianki wspinaczkowe z pełną asekuracją.

Uff… Dużo atrakcji. Czujecie się już zmęczeni? Zatem zapraszamy do naszej gastronomii na pyszne gofry, lody, zapiekanki oraz zimne i ciepłe napoje.

Zapraszamy na naszą stronę www.powerlandbilgoraj.pl oraz na www.facebook.com/PowerlandBilgoraj gdzie znajdziecie pełną ofertę w tym cennik imprez takich jak: urodziny, spotkania integracyjne, warsztaty tematyczne. Polub proszę nasz fanpage i zaproś swoich znajomych by być na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami. Do zobaczenia w Powerland Biłgoraj, ul .Bagienna 36, 23-400 Biłgoraj.

bez nazwy 1 Powerland - rodzinna strefa zabawy! Kto już był?

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments