Powerland – rodzinna strefa zabawy! Kto już był?

0
711

Powerland to rodzinna strefa zabawy, która obejmuje salę zabaw wewnętrzną, strefę gastronomii oraz ogromny zewnętrzny plac zabaw. 

Co czeka na Was na świeżym powietrzu? 

Przede wszystkim coś, czego nie znajdziecie w bliższej ale i dalszej okolicy, mianowicie: wesoło-miasteczkowe karuzele oraz małe diabelskie koło i autodrom! Poza tym coś dla lubiących wysokie loty czyli 10 stanowiskowy park trampolin, euro-bungee i ogromne dmuchane zamki z torem przeszkód. Potrenujecie z nami także swoją celność grając na kręgielni, grając w mini golfa i paintball lub strzelając z łuku! Wasza zwinność i dobra koordynacja z pewnością przydadzą się w parku linowym czy na konstrukcji małpiego gaju.

Poznacie również zwyczaje panujące w indiańskiej wiosce ale bez obaw, nieletnich nie częstujemy fajką pokoju! Za to częstować można a nawet trzeba (najlepiej świeżo zerwanym mleczem lub trawą) nasze kozy, alpaki i owce.

A gdy upał da Wam się we znaki ochłodę przyniesie zabawa w naszych basenach z łódeczkami i rollerami wodnymi oraz na zjeżdżalni wodnej.

Pogoda nie dopisała? Na szczęście nasz kompleks to także wewnętrzna sala zabaw w skład, której wchodzą min 5 poziomowa konstrukcja, zjeżdżalnia pontonowa, zjeżdżalnia tubowa i bardzo długa zjeżdżalnia falista z 2 torami do zjazdu. Są także baseny z piłeczkami, wiszący most, przeźroczysta kładka, park ninja, zjazd tyrolką i wiele innych atrakcji. Dla odważniejszych przygotowaliśmy ścianki wspinaczkowe z pełną asekuracją.

Uff… Dużo atrakcji. Czujecie się już zmęczeni? Zatem zapraszamy do naszej gastronomii na pyszne gofry, lody, zapiekanki oraz zimne i ciepłe napoje.

Zapraszamy na naszą stronę www.powerlandbilgoraj.pl oraz na www.facebook.com/PowerlandBilgoraj gdzie znajdziecie pełną ofertę w tym cennik imprez takich jak: urodziny, spotkania integracyjne, warsztaty tematyczne. Polub proszę nasz fanpage i zaproś swoich znajomych by być na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami. Do zobaczenia w Powerland Biłgoraj, ul .Bagienna 36, 23-400 Biłgoraj.

bez nazwy 1 Powerland - rodzinna strefa zabawy! Kto już był?

Poprzedni artykułKompletnie pijana 59-latka potrąciła rowerzystkę przewożącą w foteliku 3-letniego synka
Następny artykułJak „Nie-Boska komedia” przewidziała marksizm – wykład Pawła Lisickiego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments