Obudź w sobie dobro!

0
126

Trwa coroczna akcja Kilometry Dobra, której celem jest zebranie środków dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Koło w Zamościu. Potrzebne są 3 mln złotych na remont i adaptację budynku przy ul. Generała Orlicz – Dreszera 10. Remont pozwoli na naukę, rehabilitację i rozwój w komfortowych warunkach. Podopieczni PSONI bardzo liczą na pomoc ludzi dobrej woli.

Kampania Kilometry Dobra odbywa się w Zamościu już po raz 8! To dobra zabawa i super ludzie! W czasie kampanii odbywają się ciekawe aukcje, zbiórki w szkołach, firmach i podczas imprez plenerowych. Wszystko to ma na celu dotarcie do jak największej liczby osób gotowych wesprzeć osoby z niepełnosprawnościami. Pomagać można również online. Wystarczy wejść na stronę www.psonizamosc.org.pl i kliknąć w przycisk WESPRZYJ AKCJĘ.

Pomaganie nigdy nie było prostsze, wystarczy Twój mały gest, aby stać się częścią wielkiego dzieła. Myślisz, że Twoja pomoc nie jest znacząca, bo niby czym jest drobna kwota w skali wielkich potrzeb? Nic bardziej mylnego! Liczy się każda złotówka! 

Razem zmieniajmy świat na lepsze!

Artykuł powstał w ramach realizacji projektu “SILNE PSONI KOŁO W ZAMOŚCIU” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 r.

kd Obudź w sobie dobro!

Poprzedni artykuł29-latek podejrzany o śmiertelne potracenie doprowadzony do prokuratury
Następny artykułSpółka w Estonii – sprawdź korzyści dla swojej firmy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments