Kobiecy wieczór w “Stylowym” z filmem “Zaginione miasto”

0
131

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w  Zamościu zaprasza Panie na Kobiecy wieczór w Stylowym. 7 kwietnia 2022 o godz. 17:45 na ekranie błyskotliwa komedia „Zaginione miasto”. Bohaterowie filmu zabiorą nas w nieoczekiwaną, pełną akcji, zabawną, a czasem katastrofalną podróż. Zobaczcie Sandrę Bullock na taczce, Brada Pitta z rozwianym włosem i Channinga Tatuma w aerobowych podskokach. Przed seansem konkursy dla Pań. 

ZAGINIONE MIASTO

Błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest „Dashem” z powieści. 

Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać.

Bilety: 20 zł (ulg.), 22 zł (norm.)

zaginione miasto plakat online 1 Kobiecy wieczór w

Poprzedni artykułMiędzypokoleniowe warsztaty wielkanocne w Bursie Nr 2
Następny artykułZamość: “Kilometry Dobra” wystartowały!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments