Zamość: Pożegnanie pani naczelnik

0
1253

W Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu odbyło się spotkanie o szczególnym charakterze. Szef zamojskich policjantów wraz ze Swoim I Zastępcą pożegnali wczoraj odchodzącą na emeryturę podinspektor Joannę Kopeć. Pan Komendant podziękował Pani Naczelnik Wydziału Wspomagającego za wieloletnią profesjonalną służbę na rzecz zamojskiego garnizonu Policji, podkreślając jej zaangażowanie, kompetencje i pasję, z jakimi realizowała codzienne służbowe wyzwania.

Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu odbyła się szczególna uroczystość. Z policyjnym mundurem pożegnała się odchodząca na zaopatrzenie emerytalne podinspektor Joanna Kopeć Naczelnik Wydziału Wspomagającego zamojskiej komendy.

Panią Naczelnik w imieniu własnym, kadry kierowniczej, policjantów i pracowników naszej jednostki pożegnał inspektor Wiesław Pawluk Komendant Miejski Policji w Zamościu oraz Jego I Zastępcą podinspektor Tomasz Halinowski. Szef zamojskiej Policji podziękował podinsp. Joannie Kopeć za dobrą współpracę, podkreślając pracowitość Pani Naczelnik, zaangażowanie i pełen profesjonalizm w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych. Wyraził również uznanie dla jej kompetencji, wytrwałości i pasji, z jakimi realizowała codzienne wyzwania. Z okazji zakończenia służby w Policji Pan Komendant złożył Pani Naczelnik życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia życiowych planów.

Podinsp. Joanna Kopeć żegnając się ze służbą podziękowała przełożonym i kolegom za lata dobrej współpracy, za okazywaną życzliwość i wsparcie. Podkreśliła, że żegna się z mundurem, a nie z policjantami i pracownikami naszej jednostki, z którymi każdego dnia współpracowała.

Podinsp. Joanna Kopeć z Policją związana była blisko 30 lat, praktycznie przez cały ten czas służbę pełniła w zamojskim garnizonie. Od 2017 roku kierowała Wydziałem Wspomagającym z zaangażowaniem dbając o zaplecze logistyczne naszej komendy, bez którego inne komórki nie byłyby w stanie właściwie funkcjonować. Wcześniej przez ponad 10 lat była oficerem prasowym zamojskiej jednostki, a na początku swojej policyjnej kariery służbę pełniła w Wydziale Kryminalnym.

W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników naszej jednostki jeszcze raz dziękujemy podinsp. Joannie Kopeć za lata wspólnej służby i życzymy realizacji życiowych planów, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością oraz uśmiechem.

Źródło: KMP Zamość straszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

361 197583 Zamość: Pożegnanie pani naczelnik

361 197584 Zamość: Pożegnanie pani naczelnik

Poprzedni artykułSklep Castorama Zamość pomaga wyposażyć “Rodzinny Dom” przy ul. Kresowej
Następny artykuł28-latek posiadał susz roślinny i wagę. Walka z narkobiznesem w Zamościu trwa
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments