28-latek posiadał susz roślinny i wagę. Walka z narkobiznesem w Zamościu trwa

0
294

Policjanci w mieszkaniu 28-latka z Zamościa odnaleźli susz roślinny. Z zabezpieczonej przez kryminalnych marihuany można byłoby wykonać ponad 380 porcji dilerskich tego narkotyku. Ich właściciel usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. 28-latek został również tymczasowo aresztowany.

Kryminalni z zamojskiej Policji w środę przeszukali mieszkanie, w którym przebywał 28-letni mieszkaniec naszego miasta. Odnaleźli tam młynek z zawartością suszu roślinnego i  plastikowe pudełko z suszem. W czasie sprawdzania kolejnym pomieszczeń w szufladzie komody odnaleźli również elektroniczną wagę oraz kilkanaście zawiniątek z foli aluminiowej, w których również był susz roślinny. Znalezione przedmioty i susz roślinny, który po wykonanych testach okazał się marihuaną ,policjanci zabezpieczyli i przewieźli do komendy. Łącznie mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 380 porcji dilerskich marihuany.

28-letni właściciel marihuany trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zamościu zatwierdził wniosek Wydziału Kryminalnego zamojskiej jednostki Policji o zastosowaniu wobec 28-latka izolacyjnego środka zapobiegawczego, a zamojski Sąd wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 3 miesięcy.

Zgodnie z przepisami posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychoaktywnych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10 lat

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

361 197598 28-latek posiadał susz roślinny i wagę. Walka z narkobiznesem w Zamościu trwa361 197597 28-latek posiadał susz roślinny i wagę. Walka z narkobiznesem w Zamościu trwa

Poprzedni artykułZamość: Pożegnanie pani naczelnik
Następny artykułMundurowi zapowiadają częste kontrole
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments