Sklep Castorama Zamość pomaga wyposażyć “Rodzinny Dom” przy ul. Kresowej

0
623

Castorama Zamość od wielu lat jest blisko zamojskiej społeczności. Współpracuje z licznymi parterami i stowarzyszeniami oraz uczestniczy w wielu projektach miejskich, dzięki czemu jeszcze lepiej poznaje potrzeby zamojskich mieszkańców.

Sklep Castorama Zamość współpracuje z jedną z organizacji – z prężnie funkcjonującym Stowarzyszeniem „Krok za Krokiem”, które niesie pomoc dzieciom z różnymi niepełnosprawnościami. Stowarzyszenie aktualnie wykańcza kompleks terapeutyczno-opiekuńczy dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami.

Jedną z wielu potrzeb nowo wybudowanej placówki jest m.in. wyposażenie pomieszczeń. Stowarzyszenie zwróciło się z prośbą o wsparcie rzeczowe do Dyrekcji Sklepu Castorama Zamość. Castorama Polska, bądąc organizacją odpowiedzialną społecznie, wspiera projekty ważne dla lokalnych społeczności. Tak wydarzyło się również w tym przypadku. Dzięki zespołowej pracy i zaangażowaniu pracowników sklepu Castorama Zamość oraz Centrali firmy, w krótkim czasie udało się przekazać darowiznę i wypełnić ciężarówkę Castoramy, aż 3 nowymi zestawami mebli kuchennych.

Pracownicy Castorama Zamość cieszą się, że mogli pomóc Stowarzyszeniu, które prowadzi unikalną w regionie Polski południowo-wschodniej działalność w zakresie zintegrowanej rehabilitacji, edukacji i wsparcia społecznego osób z niepełnosprawnością, a w szczególności z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Poprzedni artykułZAMOŚĆ/REGION: Obchody 80. rocznicy przemianowania Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową [PROGRAM]
Następny artykułZamość: Pożegnanie pani naczelnik
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments