Zgubił plik banknotów przed marketem. Znalazła je pracownica

0
651

Wzorową postawą wykazała się jedna z pracownic hrubieszowskiego marketu. Kiedy wyszła przed sklep zauważyła, że przy zaparkowanym aucie leży pik banknotów związany gumką. Powiadomiła o sprawie policję. Jak ustalono 84-latek z gminy Werbkowice przez pośpiech i nieuwagę zgubił pieniądze wychodząc z zakupów, a następnie odjechał. Ponad 4 tysiące złotych wróciło do właściciela. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj przy jednym z miejscowych marketów. Pracownica sklepu wyszła na parking gdzie przy zaparkowanym aucie zauważyła plik banknotów związanych gumką. Zabrała znalezisko do sklepu, a sama poinformowała o sprawie policję.

Funkcjonariusze ustalili właściciela zguby, jak się okazało to 84-letni mieszkaniec gminy Werbkowice. Mężczyzna po powrocie do domu zorientował się, że nie ma pieniędzy i zadzwonił w tej sprawie do dyżurnego policji. Potem dokładnie opisał okoliczności całego zdarzenia oraz podał dokładną kwotę, która była zgodna z tym co, zostało odnalezione. Ponad 4 tysiące złotych zostało więc zwrócone właścicielowi.

Przy tej okazji policjanci przypominają o spokoju, rozwadze i rozsądku podczas przedświątecznych zakupów.

źródło: KPP Hrubieszów

 

Poprzedni artykułKonferencja „Lasy Państwowe a współpraca z samorządem na przykładzie drogi nr 29511 Zwierzyniec – Józefów Roztoczański”
Następny artykułZaginął Zbigniew Głąb, 63-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments