Zaginął Zbigniew Głąb, 63-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość

0
324

Policjanci poszukują Zbigniewa Głąb, 63-letniego mieszkańca gminy Stary Zamość. Zaginiony ostatni raz był widziany przez sąsiadów i rodzinę pod koniec listopada. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał również kontaktu z najbliższymi. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu prowadzą poszukiwania za zaginionym Zbigniewem Głąbem, lat 63, zamieszkały w gminie Stary Zamość.

O zaginięciu Zbigniewa Głąba policjantów powiadomiła pod koniec minionego miesiąca zaniepokojona o jego los siostra. Mężczyzna jest kawalerem, mieszka samotnie. Ostatni raz widziany był przez sąsiadów na swoim podwórku wieczorem w dniu 22 listopada 2021 roku. Od tamtego czasu nie kontaktował się z rodziną, nie powrócił też do swojego miejsca zamieszkania. Siostra przekazała policjantom, że Zbigniew Głąb wykonywał drobne prace przy naprawach dachów, dorywczo trudnił się także zbiorem owoców.

Mundurowi wszczęli czynności poszukiwawcze, sprawdzili szpitale oraz inne miejsca, w których mógłby przebywać zaginiony. Jednak do chwili obecnej Zbigniew Głąb nie odnalazł się, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 centymetrów, budowa ciała – szczupła, włosy krótkie proste siwe, oczy piwne, bez zarostu, braki w uzębieniu.

Policjanci poszukują zaginionego.

– Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu Zbigniewa Głąba prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu. Informacje można przekazywać (również anonimowo) dzwoniąc na numery: 47 815 13 38, 47 815 19 00 lub za pośrednictwem numeru alarmowego 112. W sprawie zaginięcia Zbigniewa Głąba można także kontaktować się z najbliższą jednostką policji. – informuje Dorota Krukowska- Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

źródło: KMP Zamość

 

Poprzedni artykułZgubił plik banknotów przed marketem. Znalazła je pracownica
Następny artykułPrzez teatr do integracji społecznej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments