ZAMOŚĆ: Za nami Gala Wolontariatu 2021 [ZDJĘCIA, LISTA WYRÓŻNIONYCH]

0
318
GAIA

W czwartek, 16 grudnia w Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, Gala Wolontariatu 2021. Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Zamojskie Centrum Wolontariatu we współpracy z Miastem Zamość.

To doroczne święto, jest zawsze doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności wszystkim wolontariuszom i koordynatorom wolontariatu za chęć działania, tworzenia i zmieniania na lepszy otaczający świat. Tym razem organizatorzy chcieli w szczególny sposób podkreślić zasługi wolontariuszy, którzy nieśli pomoc potrzebującym, w trudnym dla nas wszystkich, okresie pandemii.

Trzydziestu siedmiu wolontariuszy z różnych obszarów, w których działają: Szkolne i Młodzieżowe Kluby Wolontariuszy, harcerze, wolontariat dla kultury, opieka nad bezdomnymi zwierzętami, odebrali z rąk Prezydenta Miasta Zamość dyplomy i nagrody za aktywne działania w roku 2019 i 2020.

Ponadto Koordynatorzy Wolontariatu odebrali 81 dyplomów dla wyróżniających się wolontariuszy z poszczególnych placówek współpracujących z ZCW.

Podczas Gali zostały też wręczone nagrody laureatom konkursów na Najaktywniejszą Organizację Pozarządową Roku 2019 i Roku 2020. Tytuł Najaktywniejszej Organizacji Pozarządowej Roku 2019 zdobyło Stowarzyszenie Zamojskie Centrum Wolontariatu, natomiast za działalność w roku 2020 nagrodzony został Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zamościu.

 

Dyplomy dla wolontariuszy 2021

AMAZONKI

  1. Krystyna Komorowska
  2. Anna Szarafin
  3. Joanna Drozdziel-Sarecka

SZPITAL
Koordynatorki : Olga Szałacha, Oliwia Radomska

  1. Monika Kołtun
  2. Aleksandra Kamińska
  3. Olga Szałacha
  4. Oliwia Radomska
  5. Wiktoria Rek

SCHRONISKO dla bezdomnych Zwierząt

  1. Olga Szablewska
  2. Agnieszka Jakubowska
  3. Ewa Machowska

ZCW

  1. Tomasz Banach
  2. Anna Siedlikiewicz
  3. Leszek Sobuś
  4. Anna Ignaciuk

ZHP

  1. Filip Pluta
  2. Aleksandra Stachyra
  3. Aleksandra Adamowicz
  4. Lena Szkałuba
  5. Zuzanna Borkowska

BURSA Nr 1

Koordynatorka – Halina Dziwura

  1. Weronika Źołkoś
  2. Dominika Lipczewska
  3. Zuzana Hałucha
  4. Gabriel Lipian
  5. Sebastian Mazur

Bursa Nr 2

Koordynatorka – Małgorzata Kitka

  1. Sandra Malinowska
  2. Dorota Steciuk
  3. Agata Mądral
  4. Agata Kostrubiec
  5. Miłosz Dzikowski

I LO

  1. Oliwia Gąska
  2. Joanna Malicka
  3. Patrycja Urbańska
  4. Wiktoria Ekonomiuk
  5. Katarzyna Horoszkiewicz

II LO

Koordynatorki : Katarzyna Misiarz, Katarzyna Kmieć

  1. Martyna Jaworska
  2. Mateusz Karwina
  3. Dominik Hawryluk
  4. Patrycja Żabska

5. Oliwia Turczyn

LOCSM

Sekretarz Szkoły – Edyta Grabczak

  1. Gabriela Pankiewicz
  2. Natalia Chacia
  3. Weronika Rumanek
  4. Aleksandra Lasek
  5. Sylwia Ducher

PLASTYK

Koordynatora – Katarzyna Manachiewicz

  1. Kacper Łaba
  2. Martyna Zawiślak
  3. Julia Pawlik
  4. Angelika Zaturska
  5. Blanka Wiśniewska

ZSP Nr 1

Koordynatorki : Magdalena Bajaka, Katarzyna Czrnowska

  1. Monika Kołtun
  2. Brygida Jasińska
  3. Magdalena Borowiec
  4. Julia Kopczyńska
  5. Amelia Sadowska

ZSP Nr 3

Koordynatorka – Urszula Staszczuk

  1. Beata Najman
  2. Wiktoria Pakuła
  3. Karolina Gromek
  4. Dominika Pomarańska

5. Oliwia Rojek

ZSP Nr 4

Koordynatorka – Ewa Kostrubiec

  1. Karolina Piskorz
  2. Hanna Kuśmierczuk
  3. Łukasz Piasecki
  4. Dominik Wiater

SP Nr 10

Koordynatorka – Wiesława Chrześcijan

1. Oliwia Franczak
2. Karolina Chwiejczak 3. Maciej Kowalczyk 4. Julia Pietrynko
5. Anna Wójcik
6. Agata Kluczek
7. Wiktoria Wielgusiak 8. Wiktoria Kudyk

SP Nr 4

Koordynatorzy – Łukasz Brykner, Małgorzata Hrycyk

  1. Dominika Giera
  2. Angelika Świdnik
  3. Wiktoria Rosa
  4. Karolina Kozak

Natalia Dudek

 

Lista wolontariuszy do nagrody Prezydenta

2019 rok

  1. PORTKA ALICJA – Bursa Nr 1
  2. MAŃKO KRYSTYNA – Amazonki
  3. KOŁTUN SYLWIA – Szpital
  4. TUŁECKA MAGDALENA – Schronisko
  5. DROZD AGATA – LOCSM
  6. BLICHARZ MARIUSZ – ZCW
  7. KWAŚNA BARBARA – ZSP Nr 4
  8. ŚWISTOWSKA ALEKSANDRA – ZSO Nr 3
  9. KOŁTUN MONIKA – Ekonomik
  10. KOT MAGDALENA – II LO
  11. WIRT ZUZANNA – SP Nr 10
  12. KURZEPA AGATA – Bursa Nr 2
  13. WIŚNIEWSKA GABRIELA – I LO
  14. NIEWOŻEWSKA EMILIA – Plastyk
  15. WAPNIARSKI IGOR – SP Nr 4
  16. ROSA ŁUKASZ – ZHP
  17. SEMCZUK – SOBKA BOŻENA – ZHP

2020 rok

  1. BAJURKA ŁUKASZ – Bursa Nr 1
  2. KRÓL IRENA – Amazonki
  3. GRYN ALEKSANDRA – Szpital
  4. WIKIERA LIDIA – Schronisko
  5. WIPPLINGER WIKTORIA – LOCSM
  6. OSTASZ MAŁGORZATA – ZCW
  7. BUCZAK KINGA– ZSP Nr 4
  1. NAJMAN BEATA – ZSP Nr 3
  2. ŚMIECH KAROLINA – Ekonomik
  3. ŁOPAŁO BARTOSZ – II LO
  4. KOZAK JULIA – SP Nr 10
  5. KURZEPA ANETA – Bursa Nr 2
  6. NADOLSKA GABRIELA – I LO
  7. KUŹMA OLIWIA –Plastyk
  8. DADIA JAKUB – SP Nr 4
  9. BAJAKA EWA – ZDK
  10. CZAPIGA-DROHOMIRECKA BARBARA – ZDK
  11. SŁOMIANOWSKA MARTA – ZDK
  12. GABRYSA IZABELA -ZHP

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments