“Dolina jezior”. Premiera debiutu literackiego autorki ze Szczebrzeszyna!

0
376

Czasem trzeba stracić wszystko, by zrozumieć, czym jest prawdziwe szczęście… Przekonała się o tym główna bohaterka wzruszającej powieści Dolina jezior. Jak potoczą się jej losy? Odkryj niezwykłą historię od autorki, pochodzącej ze Szczebrzeszyna, Anety Maśluk.

Życie głównej bohaterki, Natalie Braun, młodej bizneswoman z Zurychu, przypomina statek, który obrał ślepy kurs na karierę i miłość bez happy endu. Zraniona i oszukana przez byłego partnera, marzy o tym, by w końcu rozwinąć żagle i ruszyć w rejs do miejsca, gdzie mogłabyodzyskać upragniony spokój. Wybiera się więc w podróż do rodzinnej miejscowości u podnóża szwajcarskich gór. W otoczeniu przyjaciół – kochającej malarstwo Anny, jej męża Edda Evansa oraz ich synka Benna – powoli powraca do wewnętrznej równowagi, uświadamiając sobie znaczenie wartości, o których niemal zapomniała.

Ale ta równowaga wkrótce zostanie zaburzona, a to za sprawą tajemniczego Mathew Schmidta, poznanego w mało sprzyjających okolicznościach. Sekrety i miłość przeplatane łzami, oraz tęsknotą za niespełnionymi marzeniami powodują, że wszystko, co do tej pory wydawało się oczywiste, staje pod wielkim znakiem zapytania…

Deszcz padał coraz mocniej, stopniowo hartując ich zimnymi kroplami, aż w końcu płynął rytmicznie po ich ciałach. […]
Kiedy wbiegli na żwirową drogę, spojrzała na Mathew. Był równie przemoknięty jak ona. Lniana koszula kleiła się do jego klatki piersiowej, zaznaczając każdy mięsień, na który Natalie od razu zwróciła uwagę. Patrzył na nią, na jej ciało. Mokra była jeszcze piękniejsza, emanowały od niej erotyzm i dzikość. Pociągnął ją za sobą, byle szybciej stamtąd uciec, czym prędzej uchronić swoją boginię. Ściekająca z nich woda utworzyła tuż przy drzwiach niewielką kałużę. Natalie dygotała z zimna, a po jej skórze spływały ostatnie krople, opadając na deski tarasu.

– Boże, jakaś ty piękna – szeptał, wpatrując się w nią pożądliwie, a ona stała, bezbronna i kusząca, wręcz zjawiskowa.

Czy ta miłość ma szansę na przetrwanie? Przekonaj się jak potoczą się losy głównej bohaterki i czy odnajdzie upragniony spokój w Dolinie jezior.

O Autorce:

Aneta Maśluk – urodziła się w 1979 roku, pochodzi ze Szczebrzeszyna, maleńkiej miejscowości na Lubelszczyźnie, a obecnie mieszka w Niemczech. Jej wykształcenie nie ma nic wspólnego z wykonywanym zawodem. Jej pragmatyczny umysł mierzy się na co dzień z duszą romantyczki. Uwielbia góry, pachnące bryzą morze, rowerowe wycieczki i burzliwą pogodę. Najchętniej wszystkie zimy spędzałaby w gorących tropikach, a lata w bajecznej Hiszpanii.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/Dolina_jezior.

Poprzedni artykułMiędzynarodowi goście w SP nr 10 w Zamościu [ZDJĘCIA]
Następny artykułZAMOŚĆ: Za nami Gala Wolontariatu 2021 [ZDJĘCIA, LISTA WYRÓŻNIONYCH]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments