Wylicytuj i pomóż Stowarzyszeniu Krok za krokiem wyposażyć “Rodzinny Dom”.

0
427

Od 10.12.2021 r. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Krok za Krokiem” rozpoczyna cykl charytatywnych aukcji na Allegro! Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia do Rodzinnego Domu przy ul. Kresowej w Zamościu. O inwestycji pisaliśmy m.in. TUTAJ.

 

 

– Pandemia nie pozwoliła nam zorganizować w tym roku Wieczoru Dobroczynności “odDAM”. Ale każdy, kto zechce, może wesprzeć wyposażenie Rodzinnego Domu, który otworzy się na nowych mieszkańców we wrześniu 2022 roku. W tym celu uruchomiliśmy przez portal Allegro Charytatywni zbiórkę na ten właśnie cel. – informuje Stowarzyszenie “Krok za krokiem” – Podczas zbiórki będzie można nabyć wyroby wykonane przez naszych wychowanków, a także inne rzeczy ofiarowane przez naszych darczyńców. Zachcemy do śledzenia, ponieważ rzeczy będzie stopniowo przybywać.

 

Sami również możecie wystawić swoje przedmioty na tej charytatywnej aukcji. Można to zrobić po kliknięciu na link zamieszczony poniżej.

 

Link do zbiórki:

https://allegro.pl/…/stowarzyszeni…/cele/rodzinny-dom…

 

Zbiórka trwa od 10 grudnia 2021 roku do 31 stycznia 2022 roku.

 

Więcej informacji znajdziecie także na kanale You Tube Stowarzyszenia: https://www.youtube.com/watch?v=u-M02YozA0M

 

Pomagajmy razem!

Poprzedni artykułPrzystrój choinkę dla św. Jana Pawła II
Następny artykułPolicjanci z Zamościa prowadzą intensywne kontrole w sklepach, galeriach, środkach komunikacji publicznej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments