ZAMOŚĆ: Policjanci przekazali prezenty dla dzieci

0
194

Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przyłączyli się do akcji organizowanej przez Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu ,,I Ty zostań Świętym Mikołajem 2021”. Zebrali słodycze, zabawki, książki i świąteczne upominki. Prezenty w dniu 6 grudnia Święty Mikołaj i Jego pomocnicy przekażą dzieciom wychowującym się w rodzinach zastępczych.

Wiedząc, że dzielenie się dobrem ma wyjątkową moc, a uśmiech dziecka jest bezcenny policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu włączyli się do akcji ,,I Ty zostań Świętym Mikołajem 2021”, zorganizowanej już po raz kolejny przez Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu.

Zebrane zabawki, książki, słodycze i świąteczne upominki w sobotę zostały przekazane do Organizatora akcji. Już w poniedziałek 6 grudnia Święty Mikołaj i Jego pomocnicy zaniosą prezenty dzieciom z rodzin zastępczych oraz dzieciom w rodzinach objętych wsparciem asystenta rodziny.

– Policjanci i pracownicy zamojskiej komendy bardzo chętnie włączają się w tego typu akcje, pomoc potrzebującym jest dla nich bowiem największą satysfakcją. Doskonale też wiedzą, że im więcej dajesz od siebie tym więcej otrzymujesz. – mówi Dorota Krukowska – Bubiło, rzecznik prasowy zamojskiej policji – Mamy nadzieję, że dzięki przekazanym prezentom, na małych buziach dzieci pojawią się duże uśmiechy.

źródło: KMP Zamość

 

 

Poprzedni artykuł”10 lat plenerów Krzemienieckich” – wystawa poplenerowa w BWA
Następny artykułJak właściwie dobrać hak holowniczy?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments