Wykiwaj raka – Badamy się! UDOSTĘPNIJ – PODAJ DALEJ

0
101
GAIA

Wykiwaj Raka– to akcja organizowana przez Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość razem z Galerią Twierdza w Zamościu, Stowarzyszeniem Zamojskie Amazonki, Centrum Szkół Mundurowych. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 23 października 2021 roku od godziny 12.00 do 17.00 w Galerii Twierdza.

Podczas akcji można będzie nauczyć się prawidłowego badania piersi przy użyciu fantomów, zmierzyć poziom ciśnienia, glikemii. Porad lekarskich i psychologicznych będzie udzielał lekarz radioterapeuta oraz psycholog z zamojskiego Ośrodka Radioterapii. Zamojskie Amazonki przedstawią założenia swojego stowarzyszenia oraz projekty, które realizują, zaprezentują też piękne prace zrobione na warsztatach plastycznych.

„Zdrowie jest wartością, która pomaga nam w realizacji naszych codziennych obowiązków, marzeń zainteresowań. Dlatego powinniśmy dbać o nasze zdrowie na każdym Kroku. Akcje takie jak ta „Wykiwaj Raka”- przypominają i zwracają uwagę na to co jest w naszym życiu bardzo ważne”-mówi Milena  Milczuk – psychoonkolog  Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość.

Akcją wspierającą wydarzenie będzie „Daruj Włosy i Pomóż”- to inicjatywa Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych oraz Stowarzyszenia Amazonek w Zamościu.
Dla chętnych osób, które w sobotę zgłoszą się do akcji będą czekały upominki!

Nu-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość Sp. z o.o.

Galeria Twierdza 

Ul. Przemysłowa 10

22-400 Zamość

Godz. 12.00- 17.00

pastedimage Wykiwaj raka - Badamy się! UDOSTĘPNIJ - PODAJ DALEJ

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments