Trwa nabór na wolontariuszy przy XX edycji festiwalu Dwa Teatry w Zamościu

0
204

Urząd Miasta Zamość prowadzi nabór wolontariuszy przy realizacji XX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Tatry – Zamość 2021”.

Festiwal odbędzie się w dniach 17-20.09 2021r. w godz. 8.30 -21.00 na terenie Ratusza, Klubu Jazzowego „Kosz”, Synagogi, Rynku Wodnego, auli Szkoły Muzycznej oraz Rynku Wielkiego (gala Festiwalu).

Festiwal jest unikatowym w skali europejskiej przeglądem teatralnej twórczości mediów publicznych, połączonym z konkursem spektakli Teatru Telewizji i słuchowisk Polskiego Radia, promującym polską kulturę.

Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie, które cechuje pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie. Osoby w ramach wolontariatu będą pełnić rolę asystentów producentów eventową w danych obiektach. – informuje Urząd Miasta Zamość, który jest współorganizatorem wydarzenia.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu prac wykonywanych przez wolontariuszy zostaną przedstawione przez organizatora na spotkaniu przed wydarzeniem.

Wymagane dokumenty:

Formularz zgłoszeniowy należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym do:

Urzędu Miasta Zamość, Kancelaria Ogólna

ul. Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość z dopiskiem „Dotyczy naboru na wolontariuszy przy realizacji XX. Festiwalu Dwa Teatry” lub na adres email: [email protected]

do 03.09.2021 (piątek) do godz. 12.00

Osobą do kontaktu jest Dominika Hałasa, do której telefonować można na nr: 84 67 72 331 lub pisać na: [email protected].

dwa teatry Trwa nabór na wolontariuszy przy XX edycji festiwalu Dwa Teatry w Zamościu

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments