Tragiczny wypadek. Śmiertelne potrącenie rowerzysty.

0
221
fot. KMP Zamość

Pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł w szpitalu 71-letni mieszkaniec gminy Sułów – uczestnik wypadku drogowego, do którego doszło w środę (25.08) w miejscowości Rozłopy. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania przez kierującego samochodem marki Opel jadący w tym samym kierunku 71-letni rowerzysta gwałtownie skręcił w lewo, następstwie czego doszło do zderzenia. Kierowca opla był trzeźwy.

W środę przed godziną 13:00 w miejscowości Rozłopy w gminie Sułów na drodze wojewódzkiej  numer 848 doszło do poważnego wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Funkcjonariusze na podstawie relacji uczestników i świadków oraz zabezpieczonych śladów wstępnie ustalili jego przebieg. Z ich ustaleń wynika, że jadący od strony Szczebrzeszyna 71-letni rowerzysta z gminy Sułów gwałtownie skręcił w lewo, wprost przed jadący w tym samym kierunku samochód marki Opel. Kierujący pojazdem w tym czasie wykonywał manewr jego wyprzedzania. W następstwie rowerzysta uderzył w przednią szybę opla, a następnie upadł na jezdnię. W związku z odniesionymi w wyniku zdarzenia obrażeniami trafił do szpitala. Niestety, pomimo udzielonej mu pomocy medycznej zmarł.

Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że 69-letni mieszkaniec gminy Sułów, który podróżował oplem był trzeźwy. Postępowanie w sprawie wypadku w miejscowości Rozłopy, które wyjaśni wszystkie okoliczności i dokładny jego przebieg prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie.

info: starszy aspirant Katarzyna Szewczuk/ KMP Zamość

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments