Zamojska policjantka mistrzynią służb mundurowych w kolarstwie szosowym!

0
145
fot. KMP w Zamościu
GAIA

Monika Mazur policjantka z Zamościa podczas IV Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym zdobyła pierwsze miejsce na podium i tytuł Mistrzyni. Zawody odbyły się w minioną niedzielę w Warce pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu inspektora Waldemara Wołowca.

W minioną niedzielę w Warce odbyły się IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. Organizatorem kolarskich zmagań było Żyrardowskim Towarzystwem Cyklistów oraz Policja. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu inspektor Waldemar Wołowiec.

Wśród uczestników wyścigu byli funkcjonariusze różnych służb z całej Polski. Na linii startu stanęło 63 reprezentantów Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Więziennej. Do pokonania zawodnicy mieli 58-kilometrową trasę ze startem i metą w Warce.

Tradycyjnie już w kolarskich zmaganiach wzięła również udział Monika Mazur policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Do mety dojechała z notą dającą jej pierwsze miejsca na podium i tytuł Mistrzyni Służb Mundurowych w kategorii kobiet.

Puchary zwycięzcom wręczył Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu młodszy inspektor Robert Janik, któremu towarzyszył Prezes Żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów Kazimierz Kwiatkowski.

info: starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło/KMP w Zamościu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments