Nagrody pieniężne w Foto-Konkursie “Żniwa, plony i zbiory” w Gminie Zamość

0
245

800 zł, 600 zł i 400 zł – takie nagrody pieniężne mogą zgarnąć mieszkańcy Gminy Zamość w Foto-Konkursie „Żniwa, plony i zbiory”, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Do 12 września 2021 r. każdy mieszkaniec Gminy może zgłosić swoje zdjęcie. O werdykcie zadecyduje plebiscyt internetowy z darmowym głosowaniem. Ten konkurs jest jednym z kilku przedsięwzięć, które mają zastąpić dożynki gminne, które z powodu obostrzeń stanu epidemii zostały w Gminie Zamość ponownie odwołane.

Jeśli jesteś pełnoletnim mieszkańcem Gminy Zamość, wyślij swoje zdjęcie za pomocą specjalnego formularza internetowego, który można znaleźć na gminnej stronie  https://gminazamosc.pl/2021/dozynki2021/ pod oficjalną zapowiedzią Foto-Konkuru „Żniwa, plony i zbiory”. Do formularza można też dotrzeć za pośrednictwem strony internetowej Gminnego Ośrodka Kultury: www.gok.gminazamosc.pl. Głosowanie internetowe wystartuje 14 września. Do tego czasu powstanie pełna foto-galeria zdjęć konkursowych. Każdy internauta będzie mógł oddać tylko jeden głos z jednego adresu IP. Głosowanie plebiscytowe potrwa do 4 października. Werdykt ustalą więc sami internauci.

Tematyka zdjęć powinna nawiązywać do hasła konkursu, przy czym zdjęcie nie może przedstawiać wizerunku/twarzy jakichkolwiek osób, które mogą być zidentyfikowane.

Ten konkurs jest jednym z pięciu konkursów, organizowanych w stanie epidemii w ramach „Zdanych Dożynek Gminy Zamość 2021”, ale tylko w tym konkursie szansę na wygranie nagród pieniężnych mają mieszkańcy Gminy Zamość, a nie sołectwa. Zasady konkursu znajdują się regulaminie, dostępnym do pobrania na stronach www.gminazamosc.pl oraz www.gok.gminazamosc.pl. Wszystko odbywa się w internecie za wyjątkiem wykonania zdjęcia konkursowego do wysyłki w formie pliku. Do dzieła!

Poniżej link do fotogalerii pokonkursowej z ubiegłorocznej I edycji konkursu:

 

materiał nadesłany

plakat foto konkursu gm zamosc 2021 Nagrody pieniężne w Foto-Konkursie

Poprzedni artykułProgram obchodów rocznic wrześniowych w Zamościu
Następny artykułZamojska policjantka mistrzynią służb mundurowych w kolarstwie szosowym!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments