Za nami Letnia Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego w Sitnie [FOTORELACJA]

0
558
fot. nadesłane

W dniach 20-22 sierpnia odbyła się Letnia Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego w Sitnie, zorganizowana przez Zamojskie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi i Drobiu Ozdobnego.

Do udziału w wystawie zgłoszono 436 sztuk gołębi rasowych w 27 rasach i 60 sztuk drobiu ozdobnego w 10 rasach, oraz 13 wolier pokazowych gołębi wysokolotnych i wolierę z drobiem ozdobnym i ptakami egzotycznymi. W sumie zaprezentowano około 700 ptaków.

W imieniu Zamojskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego pragniemy serdecznie podziękować za objęcie Letniej Wystawy w Sitnie patronatem i ufundowanie pucharów i nagród:

Zarządowi Starostwa Powiatowego w Zamościu.

Prezydentowi Miasta Zamość Wójtom Gmin, Zamość, Sitno i Miączyn oraz dyrektorom Lubelskiej Izby Rolniczej i Lubelskiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego oraz Pani Grażynie Różyckiej za pomoc w organizacji Wystawy.

Dziękujemy za patronat medialny:

Tygodnikowi Zamojskiego, Kronice Tygodnia, Nowemu Kurierowi Zamojskiemu, Zamojskiej Telewizji Kablowej Wideo Kadr oraz Katolickiemu Radiu Zamość.

Serdeczne Podziękowania Pragniemy skierować do wszystkich sponsorów:

Firmie Agrovit z Chrzanowa Grzegorza Jabłońskiego i firmie AM Farmer za ufundowanie karmy dla ptaków na Wystawę w Sitnie oraz koledze Jerzemu Kardaszowi za przygotowanie Katalogu Wystawowego.

Dziękujemy Sędziom i asystentom za ocenę sędziowską ptaków.

Starosta Powiatu Zamojskiego Pan Stanisław Grześko wręczył puchar za zdobycie 1 miejsca w kolekcji w rasie Zamojskie – młode Panu Marcinowi Burzawie 

Wiceprezydent Miasta Zamość Pani Anna Maria Antos wręczyła Puchar Prezydenta za zdobycie 1 miejsca w kolekcji w rasie Roztoczański wysokolotny- młody Panu Mariuszowi Cwynar

Puchar Wójta Gminy Zamość za zdobycie 1 miejsca w kolekcji w rasie Zamojski otrzymał Pan Adrian Jaremek.

Puchar Wójta Gminy Miączyn za zdobycie 1 miejsca w kolekcji w rasie Orlik Polski otrzymał Panu Sławomirowi Madej.

Wójt Gminy Sitno Pan Krzysztof Sień wręczył puchar Wójta Gminy Sitno za zdobycie 1 miejsca w kolekcji w rasie Roztoczański Wysokolotny Panu Mariuszowi Cwynar.

Puchar Dyrektora Lubelskiej Izby Rolniczej wręczyli Wiceprezes LIR Pan Antoni Skura, Przewodniczący LIR Pan Mariusz Król,oraz Kierownik biura Pan Piotr Kuranc za zdobycie 1 miejsca w kolekcji w rasie Loczek Panu Edwardowi Wasil.

Pani Grażyna Różycka wręczyła puchary Dyrektora Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego za zdobycie 1 miejsca w kolekcji w rasie Sroka Krakowska Panu Stanisławowi Gas, i za najwyżej ocenioną kolekcję na Letniej Wystawie w Sitnie Panu Marcinowi Burzawie.

materiał nadesłany

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments