Dachowanie jaguarem

0
309

Do groźnego wypadku drogowego doszło wczoraj w miejscowości Fajsławice. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 18-latka kierująca Audi podczas włączania się do ruchu z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierującego Jaguarem. W wyniku zderzenia pojazdów doszło do dachowania jaguara. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Fajsławice przed godziną 17:00. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu, 18 – letnia mieszkanka gminy Izbica, która kierowała samochodem osobowym marki Audi podczas wyjeżdżania z posesji i włączania się do ruchu prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem marki Jaguar. W wyniku zderzenia pojazdów wymienione auto dachowało. Do szpitala trafił 35 – letni kierowca Jaguara, mieszkaniec gminy Fajsławice oraz 47 letnia pasażerka, mieszkanka Świdnika.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśnią teraz mundurowi, którzy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Źródło: KMP Krasnystaw, młodszy aspirant Jolanta Babicz

Poprzedni artykułFORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu
Następny artykułKalinowice: na przejściu dla pieszych najechała na kobietę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments