FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu

0
1097

FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce

Długo wyczekiwany, nowy obiekt rekreacyjno-sportowy o powierzchni 1200m2 miał swoje wielkie otwarcie 17 lipca 2021r. Jedyne takie miejsce w Zamościu oferuje aż 29 stanowisk trampolinowych podzielonych na 11 stref atrakcji oraz zajęcia sportowe.

Park Trampolin jest miejscem przeznaczonym dorosłych, młodzieży i dzieci od 4 lat. Obiekt znajduje się przy ulicy Szczebrzeskiej 55A, naprzeciwko „Rolniczaka” (Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu). Do dyspozycji klientów jest duży, bezpłatny parking oraz miejsce relaksu z leżakami.

Przekraczając próg budynku, możemy skorzystać z wielu możliwości jakie oferuje 11 różnorodnych stref. Poza trampolinami klasycznymi, przeznaczonymi do rozgrzewki i luźnej zabawy, można skorzystać z bardziej rozbudowanych miejsc, jak na przykład strefa Cardio Wall. Najbardziej wyróżniający się sektor posiada dwa stanowiska interaktywnych

trampolin, które pozwalają na ustawienie wielu wariantów gier, wzbudzających zdrową chęć rywalizacji. Taka atrakcja świetnie sprawdzi się na imprezach okolicznościowych. Fort Jump daje uczestnikom szereg najróżniejszych możliwości na użytkowanie trampolin, dzięki czemu czas spędzony w obiekcie zostaje wykorzystany w pełni.

Miejsca trampolinowe nie są jedyną atrakcją w nowo powstałym obiekcie. Do dyspozycji odwiedzających Fort Jump jest interesujący tor przeszkód, tyrolka(okrągła huśtawka na lince, przemieszczająca się z punktu A do B) i duża zjeżdżalnia, którą trzeba pokonać na pontonie.

Dla młodszych pociech, które nie mogą wejść na trampoliny, przygotowano strefę malucha oraz oddzielne pomieszczenie rodzica i dziecka. Opiekunowie, którzy nie wchodzą na strefę trampolin, a chcą obserwować najbliższych mogą rozgościć się przy stolikach obok kawiarenki, bądź wyjść na zewnątrz do strefy relaksu. Dostępne miejsca siedzące oraz możliwość zakupu napojów i przekąsek, umili czas oczekiwania.

Wyskakane urodziny – Park Trampolin to ciekawe miejsce na obchodzenie różnych imprez okolicznościowych. Dużą popularnością cieszy się organizacja imprez urodzinowych dla dzieci. Możliwość wyboru spośród kilku wariantów przyjęcia, jest bardzo wygodną opcją dla rodzica, który może modyfikować scenariusz imprezy według indywidualnych potrzeb. Każdą imprezę obsługuje opiekun-animator obiektu, który zorganizuje najmłodszym wiele ciekawych zabaw. W Fort Jump nie ma miejsca na nudę!

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować integrację firmową lub najlepszy wieczór kawalerski lub panieński? Fort Jump Park Trampolin zaprasza. Wydarzeń do świętowania jest mnóstwo, część z nich warto zorganizować w sposób, który zostanie zapamiętany na bardzo długo. Obiekt Fort Jump posiada dwie sale wykorzystywane do organizacji przyjęć i wiele możliwości zaplanowania atrakcji w miejscu do skakania.

„Zbijak na trampolinach, zawody, które zachęcą do sportowej rywalizacji oraz wiele innych urozmaiceń jest dostępnych w Fort Jump. To wszystko realizowane jest w rytmie muzyki, ponieważ udostępniamy możliwość rezerwacji wieży DJ do każdego przyjęcia.

Musisz przyjść na Fluo Party! Świecące w ciemności taśmy fluorescencyjne staną się świetną atrakcją każdej imprezy. Informacje o wydarzeniach będą udostępniane na facebooku FORT JUMP Park Trampolin Zamość oraz instagramie @fortjumpzamosc”

FORT JUMP. Park Trampolin to miejsce wyjątkowe, które tworzą ludzie pełni pasji i radości. Jesteśmy nowym obiektem, który od pierwszej chwili za priorytet stawia wysoką jakość obsługi klienta oraz najwyższe bezpieczeństwo. Przyjdź i przekonaj się, ile radości da Ci wejście do Parku Trampolin! – gorąco zaprasza Ekipa Fort Jump.

img 0520 FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu img 0349 FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu img 8601 FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu img 0348 FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu img 20210716 150956120 hdr FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu img 20210716 151027984 FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu img 20210716 151052469 FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu img 0517 FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu img 0518 FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu img 0519 FORT JUMP Park Trampolin- jedyne takie miejsce w Zamościu

Poprzedni artykułJubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego dla 10-ciu par (zdjęcia)
Następny artykułDachowanie jaguarem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments