Narkobiznes rozbity! 4 osoby zatrzymane!

0
215

Nielegalną plantację marihuany ujawnili na jednej z posesji na terenie miasta hrubieszowscy policjanci. W specjalnie przygotowanym do uprawy tunelu rosło ponad 200 sadzonek konopi indyjskich. Do tej sprawy zatrzymano cztery osoby, które usłyszały zarzuty uprawy oraz posiadania specjalistycznych przyrządów do nielegalnego wytwarzania środków odurzających. Dwie kobiety i dwóch mężczyzn z terenu powiatu hrubieszowskiego decyzją sądu trafiło do aresztu na okres trzech miesięcy.

Do tej sprawy zatrzymano dwie kobiety w wieku 33 i 44 lat z powiatu hrubieszowskiego oraz dwóch mężczyzn w wieku 20 i 22 lat z Hrubieszowa. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu.  Zatrzymani usłyszeli już zarzuty, między innymi uprawy oraz posiadania specjalistycznych przyrządów do nielegalnego wytwarzania środków odurzających. W tej sprawie obecnie toczy się śledztwo. Sadzonki oraz sprzęt do ich uprawy zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

Sąd Rejonowy w Hrubieszowie na wniosek Prokuratury zastosował wobec wszystkich zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Według przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za uprawę środków odurzających znacznej ilości grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Hrubieszów, aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

68 187595 Narkobiznes rozbity! 4 osoby zatrzymane! 68 187594 Narkobiznes rozbity! 4 osoby zatrzymane!

Poprzedni artykułTragiczny wypadek w Kalinowicach. Nie żyje 61-letni pieszy
Następny artykułZabił psa uderzając nim o betonową płytę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments